Студенти та коронавірус

11.03.2020

Шановні студенти!

З сьогоднішнього дня у зв'язку з коронавірусом заняття в університеті тимчасово припинені.
У зв'язку з цим у вас є два варіанти:
1)  Нічого не робити
2)  Вчитися дистанційно.
Вибір за вами.

Тут усі мої лекції та наш з вами план роботи:
http://kudin.com/ua/dlya-studentov/ 

Дивіться. Читайте. Думайте.

Якщо потрібно – я готовий провести з вами заняття он-лайн або приїхати до університету і, звичайно ж, у будь-який час доби готовий відповісти на ваші запитання.

За підсумками нашого сьогоднішнього заняття, присвяченого неортодоксальним школам індійської філософії, потрібно запам'ятати кілька простих речей:

  • Дбайте про своїх батьків, допомагайте їм у всьому. Вони – аватари богів на цій планеті. Ваші батьки дали вам найцінніше, що у вас є життя. Не було б батьків – не було б вас, подумайте – у вас не було б нічого, бо не було б вас. Дбайте про батьків сьогодні. Завтра їх може і не бути.
  • Ваше тіло це подарунок вам від ваших батьків. Дбайте про своє тіло і не витрачайте свою життєву енергію марно, на тих, хто цього недостойний.
  • Ваше серце – це найсильніший м'яз у вашому тілі і поки буде битися ваше серце – ви житимете. Своїми вчинками ви або зміцнюєте цей м'яз або робите його слабшим.
  • У вашому мозку клітин набагато більше, ніж зірок у галактиці. Кожен із вас – Всесвіт у мініатюрі.

Це все, що я хотів донести до вас. Все інше не важливо.

На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, Ви дозволяєте їх використання. Докладніше. Закрити