Метафізика свободи

21.02.2020

Сьогодні я закінчив роботу над програмою з філософії, яку назвав «Метафізика свободи». Вірніше, слово «закінчив» - Не цілком вдале слово. Багато чого потрібно ще дописати, багато чого потребує доопрацювання. Занадто великий обсяг матеріалу. Попереду дуже багато роботи.

Програма охоплює 3 семестри, у кожному з яких – 14 лекцій та 14 семінарських занять. Разом: 42 лекції або 84 години мого безперервного монологу (не рахуючи додаткових лекцій та семінарів).

На створення цієї програми у мене пішло близько 7 років, і я радий, що зараз вона нарешті набула чітких обрисів.

Ознайомитись із програмою Ви можете на сайті, натиснувши на іконку з котом та написом «для студентів». (Не знаю, як у Вас, а у мене студенти асоціюються з сонними та в міру лінивими котами).

Я розумію, як важко правильно розставити акценти, виділити головне і вмістити неосяжне в 42 двогодинні лекції. Адже це байдуже, що спробувати перемістити океан у викопане на березі озеро.

Я буду безмежно вдячний кожному за критичні зауваження та побажання, які допоможуть мені у моїй подальшій роботі над цією програмою.

На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, Ви дозволяєте їх використання. Докладніше. Закрити