Наука та релігія | Санскрит

Основними напрямками наукових інтересів є розробки та дослідження у таких галузях, як біотехнологія, генетика та фізіологія вищої нервової діяльності.

На думку Андрія В. Кудіна, в людському організмі не існує механізму старіння, а саме старіння є патологією, а не нормою і, по суті, є набором поломок усередині організму, викликаних хворобами і неправильним способом життя.

Практична діяльність Андрія В. Кудіна спрямована на усунення поломок, що виникли всередині організму і створення умов, за яких людський організм стає не схильний до хвороб і може існувати нескінченно довго. Для здійснення цієї мети Андрій В. Кудін вивчає та збирає по всьому світу методики та рецепти, спрямовані на досягнення людиною довголіття, молодості та здоров'я.

В галузі релігієзнавства одним з основних напрямків наукових досліджень Андрія В. Кудіна є аналіз та порівняльна характеристика релігійно-філософських систем Сходу.

"У кожного з нас свій власний, неповторний шлях. Навіть найпримітивніша людина має унікальну здатність осягнути Бога.

Не поспішайте будь-кого засуджувати за те, що він або вона відрізняється від вас. За те, що їхні провини, слова, дії відмінні від ваших слів та вчинків.

Ми цінуємо ліс і захоплюємося ним за його неповторну красу, в основі якої лежить різноманітність дерев, чагарників, трав. Всі вони різні, але саме ця різноманітність створює неповторний, унікальний візерунок, що постійно змінюється, немов жива картина, зіткана з безлічі фарб.

Бог у кожній миті буття. І в прекрасному, і в потворному, бо абсолютно все, що оточує вас, походить з одного джерела.

Вміння бачити Бога у всьому, здатність з незліченної кількості стежок побачити свою власну стежку в густій та високій траві – дар, благословення згори. Не просто побачити, але й піти своєю власною стежкою, в той час, коли інші будуть звати вас йти з ними їхньою дорогою - вибір, що вимагає віри та мужності".   

Андрій В. Кудін

На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, Ви дозволяєте їх використання. Докладніше. Закрити