Філософія

Філософія – це наука, яка вчить тому, як керувати життям, спираючись на закони природи, суспільства та людини.

Якщо ви не вмієте керувати життям, то абсолютно все те, що ви робите приречено і не має жодного сенсу. Це все одно, що їхати швидкісною трасою в гоночному автомобілі, яким ви не вмієте керувати. Аварія, повна руйнація та неминуча загибель – це лише питання часу.

Звичайно ж, можна існувати подібно до рослин або тварин – ні про що не думаючи і підкоряючись виключно тваринним інстинктам. Але в такому разі - чим тоді ми відрізнятимемося від них і чи не краще було б відразу народитися в тілі тварини чи рослини?

Але ж ми люди. Саме – люди. Сотні мільйонів років знадобилося для того, щоб ми стали саме тими, ким ми є зараз. Людина – це проміжна стадія між світом тварин і світом богів. І ким ми станемо зрештою – піднімемося вгору і станемо подібними богам або ж скотимося назад, до тваринного світу залежить виключно від нас самих.

Сама собою філософія робить людини ні краще, ні гірше. Філософія – це наука, завдяки якій ми набуваємо нових знань і вчимося грамотно структурувати інформацію.

Для зручності ми використовуємо давньогрецький термін φιλοσοφία, який дослівно перекладається як «любов до мудрості».

На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, Ви дозволяєте їх використання. Докладніше. Закрити