Швейцарія

Швейцарія

У посольстві України (Женєва).

Поруч зі мною (справа – ліворуч) Михайло Титарчук (заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України) та Постійний представник України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві, Надзвичайний та Повноважний Посол Юрій Клименко.

Під час зустрічі з Френсісом Гаррі (Francis Gurry) - Генеральним директором Всесвітньої організації інтелектуальної власності, автором книг International Intellectual Property System: Commentary and Materials, Kluwer Law International, The Hague, 1999 (з Frederick M. Abbott and Thomas Cottier) та Confidential Information, Oxford University, Oxford, 1981

У будинку-музеї видатного кіноактора та кінорежисера, друга мого батька - сера Чарльза Спенсера Чапліна в Корьсі-сюр-Веві.

Комплекс складається з двох будівель – перше це сам будинок, у якому жив Чаплін із сім'єю та студія, що складається із залів, присвячених фільмам актора. Тут і «Золота лихоманка», і «Нові часи», і «Малюк», «Іммігрант», та «Вогні великого міста». Grévin зробили для музею 30 воскових фігур, серед них Чаплін у своєму головному образі Бродяги, а також Поллет Годдар, Вірджинія Черрілл, Софі Лорен, Майкл Джексон, Уїнстон Черчіль – ті, з ким великий актор працював чи був знайомий.

На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, Ви дозволяєте їх використання. Докладніше. Закрити