Канада

Канада
Делегація України
11-та Конференція сторін конвенції (COP-11) відбулася в Монреалі (Канада) з 28 листопада по 9 грудня 2005 року. Вперше ця Конференція ООН щодо зміни клімату надала майданчик для проведення Першої зустрічі сторін Кіотського протоколу (MOP-1), внаслідок чого з формальної точки зору в Монреалі паралельно проходили два заходи: COP-11 та COP/MOP-1.

На Конференції було прийнято Марракешські угоди, що визначають механізми застосування ряду положень Кіотського протоколу, створено робочу групу для негайного початку обговорень положень наступного періоду дії протоколу, а також ухвалено рішення («монреальський мандат») щодо початку переговорів щодо майбутніх зобов'язань сторін.

Поруч зі мною – Павло Ігнатенко, один із найкращих, на мою думку, (як за рівнем професіоналізму, так і за людськими якостями), міністрів в уряді України, з ким мені пощастило працювати.

За нами – уламок берлінської стіни, яка колись розділяла західну та східну частини Берліна, тим самим відокремлюючи Західний Берлін від території НДР. Цей уламок стіни, покритий графіті, привезли з Берліна до Монреалю та встановили як пам'ятник для майбутніх поколінь.

На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, Ви дозволяєте їх використання. Докладніше. Закрити