Книги

Сауганаш
Захоплюючий трилер
Пам’ять землі (рос. "Горсть земли")
історична драма

Книга – данина поваги тим, хто змушений був залишити рідну землю і не зміг повернутися назад. Ця книга про тих, хто, пройшовши через біль та страждання, зберіг мову, культуру та традиції свого народу.

Побудована на реальних подіях та на історичних фактах.

Пам'ять землі
історична драма, м. Жовква, 2004 р.

В українській версії зроблено більший акцент на історії України (український варінт книги  за обсягом більший від російського на 8 сторінок), у російській  – на сучасності та взаєминах між людьми. Епіграфом до українського варіанта стали рядки талановитої української поетеси Надії Степули, російський варіант - без епіграфа. Цікаво також і те, що автор свідомо уник дослівного перекладу назви книжки. Українська версія має назву “Пам'ять землі”, що, на думку Андрія В. Кудіна, точніше передає зміст, закладений у назві російського варіанта роману - «Горсть земли».

Як вижити у в'язниці
Історична драма

Кожен розділ книги наштовхує на певні висновки, служить своєрідним уроком для читача. День на волі – мить, а в камері – вічність. Здається – побитий афоризм, але він із життя. І якщо причиною несвободи ЛЮДИНИ є несправедливість, то її усувати треба негайно, бо вічність, що триває для незаконно ув'язненого, – не абстракція, а його неповторне життя.

Чорна масть
Гостросюжетний детективний роман

Книга максимально близька до реальних подій. І водночас це художній твір. Глибоке знання цього середовища дозволяє автору слово в слово відновлювати ті епізоди, в яких не було свідків.

Це книга для серйозних людей, для тих, кому є що втрачати, «крім власних кіл».

На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, Ви дозволяєте їх використання. Докладніше. Закрити